ČO ROBÍME

ROBÍME VŠETKO PRE VAŠE ODPREZENTOVANIE SA Z LEPŠEJ STRÁNKY

NOVÁ WEBOVKA znamená vytvorenie prezentácie vás a vašich služieb, ktorá zodpovedá dnešným štandardom v online svete. Máme bohaté skúsenosti s biznisom u nás aj v zahraničí, vďaka čomu vám vieme poradiť, ako čo najefektívnejšie využiť vaše prostriedky na to, aby ste boli aj v online prostredí prezentovaní tým najmodernejším spôsobom.

NAJSKÔR SA ZOZNÁMIME

dobrá komunikácia a transparentné vzťahy sú základom každej dobrej spolupráce. preto je podstatné , aby sme sa zoznámili a predstavili si kto čo od spolupráce očakáva.

VYTVORÍME NÁVRH WEBOVKY

spracujeme všetky informácie, ktoré od vás dostaneme a na tomto základe navrhneme základný dizajn vašej novej webovky. predstavíme vám všetky možnosti, ktoré vám vieme v rámci daného dizajnu zrealizovať.

DOHODNEME SI PODMIENKY

transparetnosť je veľmi podstatná. do každého projektu ideme až po konkrétnom dohodnutí si podmienok, ktoré budú vyhovovať obidvom stranám.

NAŠA FILOZOFIA

Veríme, že v dnešnej dobe, kedy svet online technológií ponúka nespočetné množstvo prostriedkov ako sa odprezentovať, je vo veľa prípadoch nepotrebné zložité kódovanie a programovanie stránok , čo samotný výsledok vytvorenia novej stránky neskutočne predražuje. Využívame dostupné prostriedky tak, aby sme dosiahli čo najefektívnejší výsledok a pomocou najmodernejších technológií, ktoré sú v dnešnej dobe veľmi dostupné, vytvárame webovky s množstvom možností aplikovateľných na širokú škálu odvetví. To všetko za ceny, ktoré dávajú zmysel.

ZA ČO PLATÍTE

využívame ľahko dostupné formy budovania webových stránok. Naučíme vás ako čo najefektívnejšie využiť dnes dostupné platformy. My Vám stránku vytvoríme a naučíme Vás ako ju jednoducho spravovať. Účtujeme si iba čas strávený vybudovaním Vašej novej webovky. Všetky prípadné poplatky konkrétnym platformám platí zákazník priamo - bez žiadnych prirážok. Takýmto spôsobom dokážete ušetriť viac ako 50% v porovnaní s nákladmi na vytvorenie zbytočne "nakódovanej" stránky, ktorú v dnešnej dobe väčšina firiem nepotrebuje, nakoľko funkcie potrebné na fungovanie kvalitnej webovky sa dajú dosiahnuť oveľa efektívnejším spôsobom. 

© 2018 Nová Webovka

  • Facebook Social Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now